Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Xiringuito door Edwin Winkels <b>'Alles in <i>Xiringuito </i>ademt grote liefde voor Barcelona.' <i>de Volkskrant</i></b>
Barcelona, 1991. De stad maakt zich op voor de Olympische... »
Moeder wist niet beter door Paul Teunissen <p>Wat als je jeugd zorgeloos was maar in je volwassen leven alle schijn wegvalt en de gebreken van je ouders niet meer te ontkennen zijn? In <i>Moeder wist nie... »
Het mirakel van België door Maarten Inghels Jaren geleden maakte Maarten Inghels kennis met Piet Van Haut, een meesteroplichter die zich sinds de jaren tachtig voordoet als onder andere diplomaat, directe... »
Engel van Mesopotamië door Brenda Meuleman <p>Engel van Mesopotamië van Brenda Meuleman gaat over de lotgevallen van de excentrieke en eigenzinnige Helen King. Helen is een vrouw die bijna alles wat ze o... »
Wie waagt die wint door Charlotte de Monchy <p>‘Zeker te vergelijken met Jill Mansell.’ NBD Biblion</p><p>Lizzy schaamt zich dood voor haar baan als marketeer bij Man van Nu, een ordinair lifestyleblad vo... »
A.D. door Gustaaf Peek Vlammende historische roman over een keerpunt in de geschiedenis.
'Er zweeft veel op zee vanaf de mars. Een school vliegende vissen kan onverwacht in een horde... »
De expeditie door Wessel te Gussinklo Wessel te Gussinklo was nog maar net tweeëntwintig geworden toen hij in februari 1963 aan De expeditie begon. Drie maanden later was het boek af. Nu, bijna zest... »
Waarheen moet ik gaan? door John Dunkelgrün Waarheen moet ik gaan? is het aangrijpende relaas van twee joodse families, de Dunkelgrüns uit Polen en de Kulcsárs uit Hongarije. Het verhaal voert door Pale... »
De hele misjpoge door Juliette Goudeket Met op de achtergrond de bewogen geschiedenis van Nederland volgen we het lief en leed van elf generaties Joodse Amsterdammers. Vanaf de Rooie Rabbi die tijdens... »