Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Neurogram op het werk door Joost van der Leij Persoonlijkheid bestaat niet. Wat wij onder onze “persoonlijkheid” verstaan, zijn aangeboren evolutionaire gedragspatronen. Diep in ons brein zitten zeven gebie... »
Zo word je zakenvrouw van het jaar door Kristel Groenenboom Ben je vrouw en ambitieus? Goed zo, dan maak je kans op de leukste en belangrijkste functie in ons land: Zakenvrouw van het Jaar.In dit boek vertelt Kristel Gro... »
Praktijkboek Arbeidsomstandigheden 2024 door Koen Langenhuysen Het Praktijkboek Arbeidsomstandigheden ondersteunt werknemers, ondernemingsraden en VGW(M)-commissies bij hun inzet voor betere arbeidsomstandigheden. Dit boek ... »
Duwen en slepen op de Zaan door Peter J. Brom Dit boek gaat over de duw- en sleepboten die de rivier de Zaan bevaren. Dat bleken er veel meer te zijn dan ik had verwacht. De Zaan is een druk bevaren rivier.... »
Dwalen door de werkelijkheid door Paul Van Dukenburg Voordat ik begon met het schrijven van boeken, schreef ik al af en toe gedichten. In mijn boeken dwarrelen de gedichten er vaak vanzelf tussendoor, om het iets ... »