Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bezield staatsrecht door Op 24 juli 2012 is Alfons Dölle plotseling overleden. Dölle was hoogleraardecentrale overheden en lid van de Eerste Kamer. Zijn politieke en juridischenalatensc... »
Living on the hyphen door Chrisje Brants Living on the hyphen - leven op het verbindingsstreepje - is een Amerikaanse uitdrukking die verwijst naar de situatie waarin mensen met een dubbele culturele i... »
Ondernemer en vermogensrecht door Vakgroep Privaatrecht Few Van De Erasmus Universiteit Rotterdam inleiding vermogensrecht voor niet-juristen... »
Onrecht van het recht door Christine de Roos Een waar gebeurd verhaal, waarvan de ellende nooit lijkt te stoppen.Gijs heeft een bedrijf opgebouwd, zijn levenswerk. Als hij de ziekte van Alzheimer krijgt, w... »
Raad zonder raadgevers? door W.M.M.J. Hessels De Gemeentewet is sinds het dualisme op diverse fronten aangepast om de controlerende positie van de gemeenteraad te versterken. Helaas blijkt deze belofte 15 ... »