Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kleurendief door Andrew Fusek Peters & Polly Peters De kleurendief gaat over een kind dat zijn vader ziet afglijden in een depressie. Naarmate de ziekte voortschrijdt, verdwijnt de vader in een wereld van pijn en... »
Ik mis papa door Kai Lüftner Papa is weg. Voor altijd. Er zijn geen pillen tegen 'voor altijd'. Zelfs geen hele vieze. En alles is hetzelfde, maar toch is alles anders. Mensen doen ook alle... »
Onzichtbare Olivia door Adam Guillain & Charlotte Guillain Olivia voelt zich onzichtbaar. Niemand ziet haar nog staan! Sinds de geboorte van haar zusje heeft iedereen alleen nog maar oog voor haar. Zelfs als ze slaapt! ... »
Vriendjes? door Carol Thompson Dolly en Jack. Jack en Dolly. Ze zijn allerbeste vriendjes en doen álles samen. Tot ze op een dag knallende ruzie krijgen. Ze zijn woedend op elkaar! Stampvoete... »
Mijn toekomst door Denk jij wel eens na over je leven over vijfentwintig jaar? Droom je van eenzwembad? Of maakt de toekomst je angstig? Misschien denk je dat Nederlandoverstroomt... »
Ik ben oké! door Zoeren van Sylvia Dit leuke full-colour werkboek werd speciaal geschreven en samengesteld voor hooggevoelige en hoogbegaafde kinderen van zeven tot en met tien jaar. De kinderen ... »
Ik voel me oke! door Sylvia van Zoeren Dit werkboek is speciaal gemaakt voor (hoog) sensitieve en prikkelgevoelige kinderen van vijf tot zeven jaar.Met dit werkboek kunnen kleuters en vroege leerling... »
Kiki tovert met reiki door Adelheid Van Driel-Van Alphen, Edith Hagenaar & Wanda Bijster-Smit 'Wat deed je daar eigenlijk?''Oh, niets' zegt Kiki. Ze wil er niet over praten. Althans, niet met iemand die ze niet kent. Het is een tijdje stil. Maar dan zegt... »
Ik ben door Kristina Tracy & Wayne Dyer Misschien de belangrijkste les die je in je leven kunt leren is de boodschap dat God niet ergens in de verte is, en zelfs niet naast ons staat. Met andere woord... »