Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Anna en haar potje door Kathleen Amant Vandaag wil Anna na het bad geen luier om.Ze wil op het potje leren gaan.Mama pakt een onderbroekje voor Annaen zet het potje klaar.Op het potje gaan lukt natuu... »
Ozzie Uil wil niet slapen door Debi Gliori Ozzie Uil wil niet slapen.Zijn kussen ligt niet lekker,zijn dekbed is te warm…en wat is dat vreemde geluid?Een leuk bedtijdverhaaltje om echte nachtuiltjes in s... »
Een bijzondere zondag door Effie Lada Een sfeervol prentenboek over hoe er iets heel moois kan gebeuren als de dingen niet gaan zoals jij wilt dat ze gaan. Voor lezers vanaf 5 jaar.Het is zondagmorg... »
Emma en de liefste juf door Federico Van Lunter Hallo, ik ben Emmaen vandaag ga ik weer naar school.Naar school gaan vind ik soms nog spannend.Maar vol goede moed trek ik mijn lievelingsjurkje aan.Gelukkig he... »