Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het mooie is dat je er niet alleen voor staat door Jolande Sonneveld & Judith Metz Er is een groeiende behoefte aan individuele begeleiding van jongeren. Deze begeleiding biedt hen individuele aandacht, maatwerk en de mogelijkheid voor persoon... »
De kleine gids door Fiet van Beek, Marianne Goorhuis & Mieneke Muntendam Met de overheveling van meer en meer taken van Rijk en provincies naar gemeenten, groeit het besef dat de kracht van burgers meer benut kan en moet worden. Eige... »
Beschermjassen, transculturele hulp aan families door Kitlyn Tjin A. Djie * Wat heeft een hulpverlener nodig om intercultureel competent te zijn?* Welke invloed heeft zijn persoonlijke achtergrond op zijn omgang met en oordeel over me... »
Inclusief door Nanne Vosters & Romulus Petrina <p>Mensen met (functie)beperkingen komen vaak drempels tegen bij hun streven om deel te nemen aan de samenleving. Bij inclusie draait het om het realiseren van ... »
Hulpverlening aan jeugd en gezin door Martine Noordegraaf <p>Het gezin en de familie nemen in het leven van adolescenten een zeer belangrijke plaats in. Vandaar dat hulpverlening aan adolescenten niet alleen gericht mo... »