Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dromen van water door Wiljo Oosterom VERBETER DE WERELD, BEGIN IN DE WOESTIJN
<em>Dromen van water</em> is het bemoedigende en wonderlijke verhaal van een Nederlandse vrouw die is opgenomen in de ... »
Dromen van water door Wiljo Oosterom <p>VERBETER DE WERELD5, BEGIN IN DE WOESTIJN</p><p><i>Dromen van water</i> is het bemoedigende en wonderlijke verhaal van een Nederlandse vrouw die is opgenomen... »
De stem van de student door Annelies Noordhof-Hoorn 'Een schaar in de handen van kinderen', zo typeerden de hoogleraren in 1825 de oprichting van het eerste studentenblad. Het was ongehoord dat studenten zelf de ... »
Gedragen doeken door Liesje de Leeuw Gedragen doekenGedragen doeken is een boek met batikverhalen, verteld door mensen vanuit hun persoonlijke herinnering. Het zijn veelal Indische Nederlanders die... »