Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



Uit volle schatkamers
Uit volle schatkamers door L. Strengholt
opstellen over literatuur... »
 
 
 
 
 

De stroomversnelling
De stroomversnelling door K. Michielsen
De Dichter staat boven aan de FBI Most Wanted-lijst. En hij is terug... »
 
 
 
 
 

100 jaar filip de pillecyn
100 jaar filip de pillecyn door
 »
 
 
 
 
 

Politiek en historiografie
Politiek en historiografie door R. Stein
 »
 
 
 
 
 

Gezelles Gouden Eeuw
Gezelles Gouden Eeuw door A. de Vos
Gezelles Gouden Eeuw biedt voor het eerst een grondige studie van dit fenomeen. De lezer krijgt een systematisch overzicht van de oude boeken die in Gezelles bi... »
 
 
 
 
 

Tegendraads genot
Tegendraads genot door F. Willaert
 »
 
 
 
 
 

Veelderhande liedekens
Veelderhande liedekens door F. Willaert
Antwerpese Studies over Nederlandse Literatuurgeschiedenis. Antwerpese Studies over Nederlandse Literatuurgeschiedenis. Antwerpese Studies over Nederlandse Li... »
 
 
 
 
 

Onsen speghele ystoriale in Vlaemsche codicologisch onderzoek naar de overlevering van de Spiegel Historiael van Jacob van Maerlant, Philip Utenbroeke en Lodewijk van Velthem, met een beschrijving van de handschriften en fragmenten
Onsen speghele ystoriale in Vlaemsche codicologisch onderzoek naar de overlevering van de Spiegel Historiael van Jacob van Maerlant, Philip Utenbroeke en Lodewijk van Velthem, met een beschrijving van de handschriften en fragmenten door J.A.A.M. Biemans
Met in totaal ca. 184 000 verzen is de Spiegel historiael de langsteMiddelnederlandse berijmde tekst die wij kennen. Deze wereldkroniek een rijkeverzameling van... »
 
 
 
 
 

Schouwende fantasye
Schouwende fantasye door W. Waterschoot
 »
 
 
 
 
 

Brussel en het fin-de-siecle
Brussel en het fin-de-siecle door Frank De Crits
 »