Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het einde van winkels? door Cor Molenaar Winkels kennen zware tijden: recessie, lokale wetgeving, parkeerproblemen, internetverkopen en de sterke macht van leveranciers. Kopen op internet, 24/7, is een... »
Actie! door Cor Molenaar Consumenten blijven weg uit de winkelstraten en kopen massaal op internet. Ondernemers sluiten hun zaak, binnensteden zijn minder aantrekkelijk en winkelgebiede... »
IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware door Bert Hedeman & Roel Riepma Dit cursuspakket bestaat uit twee publicaties, IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware (ISBN: 978 94 018 0091 4) en het boek Projectmanagement op basis van ICB ver... »
Wetboek voor webwinkels door Charlotte Meindersma In de periode van 2007 tot 2015 zijn het aantal webwinkels vervijfvoudigd. Ook de omzet van webwinkels blijft maar groeien met in 2015 zo'n 25-30%. Tegelijkerti... »
Wavemakers door Hans van der Loo & Patrick Davidson »
Anticipeer door Rob-Jan de Jong Een leider moet een aanlokkelijke visie hebben is de heersende theorie, maar in de praktijk worstelt vrijwel elke leider met de kunst van het verbeelden, voorui... »