Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De grondwetwijzer door Bas de Gaay Fortman & Olivier de Gaay Fortman Wereldwijd is het politieke toneel in korte tijd hevig veranderd. Zelfs de parlementaire democratie staat onder druk. De financiële crisis beschadigde economisc... »
Boris door Patrick Bernhart Op 30 juni 2016 lijkt de politieke carrière van Boris Johnson voorbij. Nadat hij in de dagen na het Brexit-referendum wordt beschuldigd een slecht leider te zij... »
Koel Brittannië door Patrick Van Ijzendoorn Wat is er toch aan de hand met het Verenigd Koninkrijk? In de jaren negentig en nul leek het eindelijk aansluiting te vinden met Europa, maar de laatste jaren t... »
Een pleidooi voor vrijheid door Gale Boetticher De libertarische beweging is de laatste jaren hard gegroeid. De Amerikaanse libertariër Ron Paul heeft, tijdens zijn pogingen om president van de VS te worden, ... »
Tegen het cynisme door In onze samenleving heerst een onbestemde spanning. Veel Nederlanders zijn onzeker over de toekomst en over de wereld om hen heen. Tegenover deze steeds dieper ... »
Welke democratie? door Jan Storm BESCHIKBAAR VIA UITGEVERIJ!Terwijl de wereld van verbazing naar verbazing strompelt, mogen ook wij in maart 2017 naar de stembus. Gaan we kiezen voor meer van h... »
Tijd van woede door Pankaj Mishra Pankaj Mishra beschrijft in ‘Tijd van woede’ op een beknopte en briljante manier de geschiedenis van woede als politieke drijfveer. Met verrassende historische ... »
Tegen het cynisme door Sybrand Buma In onze samenleving heerst een onbestemde spanning. Veel Nederlanders zijn onzeker over de toekomst en over de wereld om hen heen. Tegenover deze steeds dieper ... »