Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Voor oma door Elma van Vliet <h3>Uniek, persoonlijk album om zelf te maken en cadeau te geven aan je oma </h3><p>Bij oma kom je nooit knuffels of koekjes tekort. Urenlang winkelen, samen ta... »
Milestone Baby Journal door Gemma Broekhuis <h3>Hét baby invulboek van nu: eigentijds en heel persoonlijk</h3><p>Het <em>Milestone Baby Journal</em> is een prachtig dagboek waarmee je alle mijlpalen en sp... »
Een groen begin door Arja Hagendoorn & Ingrid van den Berg Groen Begin... »
Lonely Planet Travel Tarot door Lonely Planet <h3>Het leven is een reis – laat <em>Lonely Planet Travel Tarot</em> je meenemen op nieuwe avonturen </h3><p>Astroloog en tarotdeskundige Jeff Hinshaw koppelt i... »
De tuin door Eva De Geyter & Tine Verdickt Tuinieren is een rustgevende bezigheid, maar dat geldt alleen als je weet wat je wanneer te doen staat, en hoe je het mooiste uit je buitenruimte haalt. In De t... »
Opruimen voor Dummies door Jane Stoller Een opgeruimd huis is een opgeruimd hoofd.Voelt jouw thuis soms als een huishouden van Jan Steen? Dan is het tijd voor een grote schoonmaak! Dit boek biedt simp... »
Moulage door R. van der Tol kunst en vakmanschap in modevormgeving... »