Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



De tuin het hele jaar door
De tuin het hele jaar door door Koen De Bouw
 »
 
 
 
 
 

Meiden in de moestuin
Meiden in de moestuin door Alex Mitchell
zelf fruit en groente kweken zonder al te vieze handen.... »
 
 
 
 
 

Zoek en vind een jaar in de tuin
Zoek en vind een jaar in de tuin door Andreas Barlage, Brigitte Goss & Thomas Schuster
In Zoek & vind Een jaar in de tuin kan iedereen snel een antwoord vinden op al zijn tuinvragen. Waar men ook woont of wat voor weer het ook is, deze gids geeft ... »
 
 
 
 
 

Tuinideeën
Tuinideeën door Modeste Herwig
Modeste Herwig is zeer succesvol als groenauteur en tuinfotografe. Ze heeft meer dan 30 tuinboeken geschreven en honderden artikelen voor tijdschriften in binne... »
 
 
 
 
 

De kleine compostgids
De kleine compostgids door Charlie Ryrie
Alles wat u moet weten over het maken en gebruiken van compost<br/><br/>Composteren levert alleen maar voordelen op: je raakt op een eenvoudige manier je tuin- ... »
 
 
 
 
 

Tuinieren op niveau
Tuinieren op niveau door Els de Boer
het ontstaan van een tuin in Noord-Groningen.... »
 
 
 
 
 

Vlinders in de tuin
Vlinders in de tuin door I. van Halder, L. ten Hallers-van Hees & T. Pavlicek-van Beek
 »
 
 
 
 
 

Compleet handboek snoeien
Compleet handboek snoeien door Lewis Hill

<p>Zelf op de juiste manier en het juiste moment bloemen, struiken en bomen snoeien. »
 
 
 
 
 

Tuinieren voor Dummies
Tuinieren voor Dummies door MacCaskey
 »
 
 
 
 
 

Basisgids tuinieren
Basisgids tuinieren door R. Laros
Rotsplanten zijn zeer geliefd bij zowel gevorderde als beginnende tuiniers. Deze basisgids richt zich op de laatste groep. Welke rotsplanten zijn geschikt voor jouw tuin balkon of stapelmuur en wat voor verzorging hebben ze nodig? Waar moet je op letten bij het aanleggen van een grote of juist heel kleine rotstuin? Wie het geluk heeft over een grote tuin te beschikken kan een complete rotstuin met stapelmuurtjes een helling en zelfs een beekje aanleggen. »