Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Plastic Zak op pad door Helena Rymen (auteur) Els Rymen (tekenares) Plastic Zak is het zathij heeft het echt gehadhij wil geen vuilniszak meer zijnhij wil op pad, dat lijkt hem fijnboos schudt hij zich leegen vertrekt zonder aan... »
De moppermeisjes (en hun mopperpapa) door Marcel van Roosmalen <p><i>De moppermeisjes (en hun mopperpapa)</i> is het eerste kinderboek van Marcel van Roosmalen, en dat is natuurlijk ontzettend grappig! Mopperpapa moppert al... »
Waar is Nana? door Reshma Girdhari Rose beleeft de leukste avonturen met haar opa: vliegende olifanten, samen ijsjes eten en lachen tot haar buik zeer doet. Maar dan wordt Nana ziek door kanker. ... »
Ruby de kleine vampier door Zoë Ettema-Been Tijdens hun zoektocht naar de schat van Dracula komen Ruby en Rex van alles tegen. Ze doorzoeken het kasteel en de tuinen. Elke keer beleven ze wel iets nieuws.... »
Tintel door Marja van Trier Er bestaat een ver eiland waar alles zwart-wit is en er duidelijk geen plannen voor verandering zijn. Een kleurenbang bestuur houdt zorgvuldig de kleuren buiten... »
Op vakantie naar de hemel door Karin Hut Roos bad dat Quinten terugkwamEn ja hoor, hij kwam uit de hemel zwevenOp een lappendeken door oma gewevenLandde in haar kamer voor heel evenHet was licht in de ... »