Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bedrog in het Midden-Oosten door Thomas Rafik Er gebeurt tussen 2006 en 2011 zeer veel in het Midden-Oosten. IsraĆ«l haalt er elke dag het nieuws, maar de rest van de wereld weet dat vaak niet. Er zijn te we... »
Het geheim achter de ontkenning door Pierre van den Heuvel Er bestaat een verhaal dat na de instorting van het Derde Rijk, het Vaticaan vele SS kopstukken en andere oorlogsmisdadigers heeft helpen ontsnappen naar Argent... »
Daniel door Gosse Tepa Nebukadnezar II, koning van Babylon, geeft opdracht om uit Palestina een aantal jongelieden over te brengen naar zijn hof. Deze getalenteerde jongens, van hoge ... »
Death's messengers door Rik Geuze Darren Oliver staat beter bekend als 'Exile' bij de mensen om hem heen; zijn medepiloten bij de onafhankelijke militaire eenheid HELMET. Terwijl hij bezig is me... »
De verloren onschuld door Johnnie Crystal John Dewinter had zich voorgenomen om zich te onthouden van geweld en niet aan de oorlog mee te doen. Als hij in 1940 als vluchteling in Engeland arriveert, wor... »