Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Creating Value in Organizations door Eli de Vries, Hilko Ploeger & Redactiebureau Ron Heyer Managers willen hun organisatie graag sturen op weg naar succes. Dat geldt<br/>ook voor informatievoorziening en ICT, maar dat is geen eenvoudige opgave.<br/>IC... »
ASL2 door Remko van der Pols & Yvette Backer Note: This book is available in several languages: Dutch, English.<br/><br/>Deze pocketguide geeft een introductie tot het framework ASL 2, een evolutionaire ve... »
Architectuurprincipes door Mark Paauwe Gebruik architectuurprincipes om de gehandhaafde werking van business- en ICT-concepten in de onderneming op strategisch niveau te sturen en te borgen.Binnen he... »
DYA software door Robert Deckers & Ruud Steeghs Er zijn nauwelijks bedrijfsprocessen waarin geen software gebruikt wordt. De rol van software binnen organisaties is steeds belangrijker geworden en systeemreal... »
Trends in IT-beveiliging 2011 door Cees Coumou Informatiestromen vormen de basis van de samenleving. Dat kan alleen met een veilige infrastructuur. Is dat haalbaar?<br/>Trends in IT-beveiliging 2011 bevat ze... »