Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tussen woord en daad door B. Grevisse, M. Harzimont & N. Carpentier Door een wonderlijke ontdekking, namelijk het van zich afschrijven, neemt de auteur je mee op reis tussen haar hersenspinsels en verzinsels. Een dichtbundel ont... »
De krant was koning door L. de Wolff publiekrerichte journalistiek en de toekomst van de media... »
Onderzoeksjournalistiek door Nico Kussendrager Er is steeds meer behoefte aan goede onderzoeksjournalisten. Journalisten die niet meegaan in de waan van de dag, maar die op zoek gaan naar de achtergronden va... »
Vrouw in stijl door B. Klecker het definitieve antwoord op de vraag: wat moet ik aan?... »
Intranet als praktisch communicatiemiddel door P. Spijker & Rob Brandsma Praktisch communiceren met intranet
De opvatting dat intranet het nieuwe wondermiddel voor interne communicatie zou worden dat alle andere vormen van interne me... »