Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Doorbroken golven door Jessah Groenink Deze gedichtenbundel heb ik in 2013 mogen schrijven en toen laten uitkomen in eigen beheer. De moeiten van mijn verleden, die in deze gedichten terug te lezen z... »
Taal van de Bijbel door Martin van Dalen Het lezen van een Bijbelvertaling is als eten in een fastfood restaurant: je krijgt een vol gevoel, maar het heeft niet dezelfde ‘voedingswaarde’ als de oorspro... »
GEHEIMEN UIT DE HEMEL door Elihu van Groeneveld De vier delen van "Geheimen uit de Hemel" exclusief gebonden in een schitterende uitgave. Een geschenk voor het leven! De Openbaring van Johannes begint met de ... »
Als een vlinder door Huib Fenijn De mooiste gedichten van Huib Fenijn, die door de jaren zijn gepubliceerd in onder meer kranten, tijdschriften en boeken.Het zijn gedichten die inspireren, blij... »
Wil jij je laten dopen? door Joyce de Jongh Als jij erover nadenkt om je te laten dopen, kan dit boek je helpen. Het legt vanuit de Bijbel op een eenvoudige, maar duidelijke manier uit wat het betekent om... »
GEHEIMEN UIT DE HEMEL ( deel 4 ) door Elihu van Groeneveld In dit vierde deel van Geheimen uit de Hemel krijgt Johannes een sneakpreview van de Wederkomst. Johannes ziet hoe al het oude verdwijnt en hoe er iets moois vo... »
Waarom? Eén Geestelijk Huis Daarom! door Jaap van den Dool In 1979 kreeg Van den Dool een voor hem levensbepalende ingeving, die hij als een godservaring beschouwt.Het kostte hem tientallen jaren om in kerkelijke kring,... »
Hoop doet leven door Kaylee De Snaijer Hoop doet leven is een gedichtenbundel over hoop, geloof, liefde en psychische problematiek. Deze bundel is gemaakt om jou als lezer een hart onder de riem te s... »
Rooms Katholieke Kerk door William Geller Rond de dood en de ten Hemelvaart van Christus is het Christendom ontstaan. Na een periode van bloedige vervolgingen door tegenstanders is de godsdienst in een ... »
MARCUS door A.E.J. Kaal Deze uitgave is ontstaan tijdens de Coronacrisis: met een aantal mensen werd gekeken naar You Tube video's over het Marcusevangelie, die ik had gemaakt voor een... »