Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jong leven door Anneleen Vancoppenolle De gedichten in Jong leven werden over een tijdspanne van vijftien jaar geschreven. Ze vormen een relaas van een jong leven, op zoek naar zichzelf als persoon e... »
Momentopname door Dirk Smets Momentopname is als een meesterwerk op het witte doek. De plot, de cast en het script zijn a priori genomineerd voor een Oscar. De beeldende taal spreekt boek... »
Van Geboorte naar Alcoholiste door Myriam Van Bergen "Deze bundel is een soort van dagboek. Het geeft mijn leven weer, vanaf mijn geboorte, met ups en downs, tot ik beland in de goot. Als alcoholiste dus. En wanne... »
Vlinders door Puck Vriens Ziek zijn van liefdesverdriet, verschrikkelijk verliefd zijn op die ene onbereikbare persoon en stiekem verlangen naar vreemdelingen in de club. Puck Vriens... »
Wat was blijft door Adri Menheere "Als je bij Bergen op Zoom in de middag de Brabantse Wal afrijdt in de richting van het Zeeuwse licht, dan ben je weer thuis. Dat was zo; dat is zo en dat zal a... »
Gevoelsmatig door Harley Dobbelaere "In dit boek wil ik jou de kans geven de woorden te vinden voor jouw emoties. Of ze nu heel positief of eerder negatief zijn. Dit zijn enkele gedichten die ik h... »
De rode draad door Kristie Nerway-Smith Een onzichtbare rode draad werd op een dag zichtbaar. Een rode draad die staat voor het verdriet, de boosheid, de woede, het geluk, het geloof en waar dit alles... »
De keerzijde door Leon Algra "Het gaat in De Keerzijde niet om een autobiografisch verhaal, maar ik schilder met woorden, dus in gedichten, mijn eigen levensverhaal.Van jongs af aan schreef... »