Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het geluk leeft aan boord door Christian Van Kerckhove & Els Heyvaert 'Het geluk leeft aan boord' is een bijna onaanvaardbaar romantisch reisverhaal van twee mensen die aan boord van hun zeilboot Agapetos gewoon genieten van het b... »
Na vier eeuwen Van Noort & Van Spilbergen achterna door Piet Kars Als sinds het moment dat mijn ontdekking bekend raakte, werd door veel mensen gezegd: 'Je zou een boek over je belevenissen moeten schrijven.'<br/>Leuke uitspraak, maar ik heb me nooit geroepen gevoeld om een boek te schrijven, ik ben geen schrijver, ik ben zeevaartkapitein. »
Wie vaart beleeft door Evert Stel Het dekseltje past niet goed op de verfspuit en wipt er met grote regelmaat af. Enfin, met een stukje tape red ik het wel... Met een mondkapje voor en de spuit ... »
Zeesleper Thames door Leendert Westdijk Op 1 mei 1940 vertrok de zeesleper Thames uit de haven van Maassluis naar Engeland om in Hull een Italiaans vrachtschip op te halen voor reparatie in Rotterdam.... »