Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn bizarre tante D door Annick Bardijn <p>Wanneer Zoé bij haar bizarre tante D moet gaan logeren, wacht haar een saaie, teleurstellende vakantie. Maar al snel komt hier verandering in. Zoé ontdekt ee... »
Dante Drago en de wraak van Viracocha door Johan Vandevelde <p>De moeder van de twaalfjarige Dante is archeologe. Ze is in het bezit gekomen van een gouden voorwerp van drieduizend jaar oud, dat gevonden werd bij opgravi... »
De laatste opdracht door Shelly Roso Vanaf 10 jaar.De vader van Brechtje moet vaak overwerken. Daarom is het niet zo gezellig thuis. Op de middelbare school trekt haar beste vriendin Livia steeds m... »
De school is weg! door Jacques Vriens <p>Als Roxane in groep zeven komt, zet de meester haar bij Willem en zijn beste vriend Jeffrey in het groepje. Na vijf minuten heeft Roxane al slaande ruzie met... »
De trein van vier over twaalf door Conny Palmkvist Waarom gaan ouders dood? Hoe kan het dat dat is toegestaan? -Nicolaus is nog maar een kind en ouders zouden niet moeten sterven. Maar op deze avond in juli is n... »
Strijd om de kathedraal door Jacques Vriens Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het lees... »
Doolhof Game door Maren Stoffels <p><i>Doolhof Game opent zijn deuren! Wie durft?</i></p><p>Morris geeft zich samen met zijn vrienden op voor Doolhof Game. In dit spel probeer je te ontsnappen ... »