Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoeve Zonneschijn door Jane Kievit Het leven op de boerderij is zo gek nog niet, al zucht papa Guus wel eens omdat hij altijd veel te doen heeft. Gelukkig heeft hij hulp van zijn knechten, die he... »
De hemel volgens Anna door Stian Hole Een betoverend boek over verlies en verwerking. Een ode aan de liefde en de verbeelding. Vanaf 6 jaar.Op een dag waarop alles pijn doet en er spijkers uit de lu... »
Poëzieposter plint Mijn hert door <br/>Mijn hert altijt heeft verlanghen<br/>naer u die alder liefste mijn.<br/>U liefde heeft my ontfanghen,<br/>u eyghen willick zijn.<br/>Voor al de werelt ghe... »
Loebas door Ines Van Impe <p>Het kleine konijn Loebas ligt onder de besneeuwde struiken. Hij is helemaal alleen. Tot de honden Floss en Rosie hem vinden. Samen met hen leert hij ontdekke... »
Zowel kinderen als ouders laten zich graag betoveren door de woorden, de liedjes, de rijmpjes en de raadseltjes van Ienne Biemans. De meest recente bundel kind... »