Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het nieuwe liedboek in woord en beeld door Jan Smelik Liedboek - zingen en bidden in huis en kerk, de nieuwe liedbundel die in 2013 verscheen, bevat een bonte verscheidenheid aan liederen en liedgenres uit verleden... »
Pop in Dordt 1960-1990 door Bert Besemer Pop in Dordt 1960 - 1990Pop in Dordt 1960-1990 geeft een overzicht van dertig jaar Dordtse popmuziek. Dit boek van de hand van Bert Besemer schetst een beeld va... »
De kerkmuziek in Duitsland in het begin van de 20ste eeuw door Hans Jansen Hans Jansen beschrijft de Duitse kerkmuziekvernieuwing aan de hand van twintig componistenportretten. Ook musicologen, theologen en filosofen komen aan het woor... »
Nederlandse muziek bij Nederlandse symfonieorkesten 1945-2000 door Emanuel Overbeeke Emanuel Overbeeke geeft in dit boek, aan de hand van het artistieke beleid van symfo-nieorkesten, een caleidoscopisch beeld van het Nederlandse muziekleven in r... »
Ongehoorde symfonie door André Klukhuhn Een kenner op het gebied van de klassieke muziek _ wie wil dat nou niet zijn? In Ongehoorde symfonie legt André Klukhuhn de filosofie en oorsprong van de klassi... »
De grootste jazz legendes door Pascal Anquetil De grootste genieën van de twintigste eeuw zijn geen cineasten, schilders, wetenschappers of schrijvers, maar jazzmuzikanten, zoals Duke Ellington.<br/>Orson We... »