Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoe bedenk je het?! door Jenny de Bode & Lia Nijman <p>Leerkrachten in het basisonderwijs moeten continu prikkelen, stimuleren, motiveren en nieuwe invalshoeken bedenken. Zo bevorderen zij een onderzoekende en ni... »
Vakkennis opbouwen in onderzoek door Lorien de Koning Wat is er mooier dan leren vanuit eigen vragen? Veel bovenbouwleerkrachten nemen dit graag als uitgangspunt voor de leerlingen. Maar hoe organiseer je dit, hoe ... »
Kijk op Spel door H. de Nooij Dit is het uittreksel behorend bij het boek Kijk op spel (3e druk; ISBN 9789001809324) van H. de Nooij. Uittreksels van studentsonly bieden je een goede manier ... »
Begrijpend lezen door Rolf Robbe & Stefanus Geen vakgebied kan zonder een taal die door elke professional wordt begrepen. Voor verpleegkundigen die verschillende malen per dag hun patiënten aan elkaar ove... »