Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koesterkaartjes bij verlies door Saskia de Bruin Saskia de Bruin geeft met deze Koesterkaartjes bij verlies iedereen die zelf iemand heeft verloren of iemand bijstaat die in de rouw is, iets heel bijzonders in... »
Een rugzak vol verdriet door Riet Fiddelaers-Jaspers <p><em>Een rugzak vol verdriet</em> is het handboek over verlies en rouw bij jonge mensen van twaalf tot vijfentwintig jaar. Het boek biedt achtergrondinformati... »
Bergongeval door Elma Uijl-Steketee In dit boek beschrijft ze de moeilijke jaren die daarna volgen, over het verdriet van haarzelf, de kinderen en alle mensen om haar heen, maar ook de problemen w... »
Mijn verdriet door Bé van der Zwaag "Als u denkt dat u nu een mooi gedichtenbundel in uw handen hebt, dan hebt u het mis. Dan kunt u het beter weer terugleggen. Deze gedichten vertellen hoe groot ... »
Ik moet nu gaan door Mieke Maerten Wat gaat er in een moeder om wanneer ze van haar zesendertigjarige zoon verneemt dat hij ongeneeslijk ziek is en een euthanasieaanvraag op papier heeft gezet? D... »
De meest gestelde vragen over kinderen en de dood door Renske Fiddelaers & Riet Fiddelaers-Jaspers Dit e-book van Riet Fiddelaers-Jaspers en Renske Fiddelaers heeft als doel om u snel te informeren wanneer u vragen heeft over kinderen die met een verlies door... »
Voor altijd 15 door Marie-Jose Kuijpers Max is 15 jaar als hij, na een feestavond in de lokale jeugdsoos, waar zonder enig toezicht alcohol aan minderjaren wordt geschonken, door een ongeval op de A2 ... »