Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The Bourne Supremacy door Robert Ludlum <i>The Bourne Supremacy</i> (Het Jason Dubbelspel) is het meesterlijke vervolg op <i>The Bourne Identity</i> (<i>Het Bourne Bedrog</i>).
David Webb leidt een rustig bestaan in een kleine stad in New England, waar hij lesgeeft aan de universiteit. »
Buitenwacht door Lee Child ‘In feite doet hij precies waar iedereen wel eens van droomt.’ Auteur Lee Child over zijn held Jack Reacher
Jack Reacher, de loner zonder baan, zonder paspo... »
De gloed van vuur door Nora Roberts De gloed van vuur is een meeslepend verhaal over angst en moed, en over liefde en vriendschappen die ons door de donkerste tijden heen helpen. Als de jonge Ree... »
Gestolen goed door C. Higgins Clark & Mary Higgins Clark ... »
Lycidas door C. Marzi Als de kleine Emily Laing in het holst van de nacht kennismaakt met een sprekende rat die ook nog eens van adel blijkt te zijn beseft ze dat haar leven nooit me... »
De schaakmachine door R. Lohr ROBERT LÖHR
De schaakmachine
Wenen, 1770. »
Het spel van de leeuw door Nelson Demille De beruchte Libische terrorist Asad beter bekend als de Leeuw heeft een in Parijs opgestegen vliegtuig gekaapt waarmee het contact sinds enkele uren is verbroke... »