Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koken met Pettson en Findus door Sven Nordqvist Findus zou het liefst elke dag gehaktballen eten. Maar hij houdt ook van pannenkoekentaart, erwtensoep, kaneelbroodjes, havermoutpap of heerlijke ribbetjes.Zelf... »
Het kookboek van Pippi Langkous door David Sundin Iedereen weet dat Pippi Langkous een paard kan optillen, een tas vol gouden munten heeft en dat ze de zeven zeeën is overgevaren. Maar wist je ook dat ze enorm ... »
De daslookroof door Sigrid Dewaele <p>De boskrant meldt het droevige nieuws: het daslooktapijt is gestolen! De bosdieren snotteren, huilen, piepen, snateren en sjilpen. Waarop kunnen de vossenjon... »
Let's go healthy kids door Roxanne van Olst Dit boek is niet zomaar een kookboek voor kinderen. Want naast ontbijt-, lunch- en avondrecepten, staan er ook ideetjes in voor je lunchtrommel en traktaties vo... »
Karins kookboekenpakket met gratis kinderkookschort door Karin Luiten Jong geleerd, oud gedaan. Wie als kind leert koken, eet een leven lang lekker, en nog gezond ook. In deze vrolijke kookboekjes vol weetjes en grapjes zie je hoe... »