Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pia door Lise & Jacques <P>Wanneer Pia een belangrijke pagina uit haar boekje verliest, wil ze die zo snel mogelijk terugvinden. Ze kijkt rond in de kamer bij de eenzame origamivrouw, ... »
De langste nacht door Yule Hermans Het oude land aan de rand van de wereld wordt geregeerd door Koningin Maan en Koning Zon. Naar het einde van het jaar voelt Koning Zon dat het Donker aan hem kn... »
Gerarda en het erfgoedfeest door Lien Urmel Erfgoed is alles wat de mensen koesteren en willen doorgeven aan hun kinderen en kleinkinderen. In dit prentenboek neemt reuzin Gerarda je mee op ontdekking doo... »
Indy's paradijs door AnaïS. Timmerman Indy ruimt zijn eigen stukje oceaan op, al wat niet thuishoort op de bodem moet weg! Alleen zo kan het leven in de oceaan weer opbloeien. Terwijl hij dat doet o... »
Het Rijk van Wondersteboven door Tiamo Pastoor Duchy leeft in een bijzondere wereld: alles is gemaakt van een paar vierkantjes, ook wel "pixels" genoemd. Iedereen leeft in vrede, totdat de stekelvarkens besl... »
Friet flamingo door Sam Loman <p>Heb jij ooit misschien, een rare snuiter gezien?
Je weet wel, zo'n mens of dier, dat nét even anders is dan de rest?
Het klinkt wat raar, maar ze bestaan, e... »
Villa Beestenboel door Bien Velds Dit prentenboek is voor alle leeftijden en zowel een kijk- als (voor)lees boek waar je zeker blij van wordt.... »