Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kijk eens! door DésiréE. Raemaekers Dsire RaemaekersKijk eens Op ontdekkingsreis door Nederlandse museaMusea zijn leuk en altijd verrassend schatkamers waar je steeds nieuwe ontdekkingen doet. Ze ... »
Picasso en Guernica door A. Serres Een meeste en zijn maker.
Guernica is de titel van het beroemde schilderij dat Pablo Picasso in 1937 enkele maanden na de luchtaanval op de gelijknamige stad in... »
Mijn eerste stappen in de kunst door Béatrice Fontanel Waarom worden we voor een schilderij of beeld soms overspoeld door een onbeschrijflijk gevoel? Voelde de oermens voor zijn grottekeningen hetzelfde? We willen m... »
1 door Language Unlimited & Ted van Lieshout 1 - telboek
Ted van Lieshout
Samenvatting
Aan tafel! Eten en snoepen in kinderboeken (thema Kinderboekenweek 2009), onder dit motto heeft Ted van Lieshout 25 bi... »
Het kleine Magrittemuseum door Nvt & Nvt. Een absolute bestseller en een leerrijk abc-boek voor het jongste publiek!
Dit leerrijke abc-boek in een handig en stevig formaat laat kinderen van alle leefti... »
Michelangelo, Buonarotti door Richard Tames Waar werd Michelangelo geboren?
* Hoelang deed hij over het schilderen van de Sixtijnse Kapel?
* Was Michelangelo alleen schilder?