Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verslaafd aan drukinkt door Marianne Zwagerman ‘Het is pas nieuws als het in <i>De Telegraaf</i> heeft gestaan.’ De krant kon zich die arrogantie veroorloven. Decennialang was <i>De Telegraaf</i> een onaanta... »
Indonesië all-in door Hans Boland Topvertaler en taalvirtuoos Hans Boland is niet geboren in Nederland. ‘Indonesië is mijn geboortegrond, mijn moederland. Pas in de vierde klas van de lagere sch... »
Werken doe je maar thuis door Japke-D. Bouma Hoe overleef je kantoor? Iedereen die er weleens gewerkt heeft, weet dat dat bijna onmogelijk is. Als je al een flexplek hebt weten te veroveren, moet je vaak e... »
Samantha door Michel Aarden & Samantha de Jong van der Plas Samantha de Jong, bekend van televisie en al op jonge leeftijd berucht in de uitgaanswereld van Den Haag. Voorzien van witblonde haren, make-up, kunstnagels, ta... »
Witte Elektrische Wind door Tejo Moerings Alles door elkaar heen, van de hak op de tak, heen en weer als een schommelende roeiboot op de Kagerplassen. Alles komt aan bod, geboorte, dood, wedergeboorte, ... »
Het Liegend Konijn door Jozef Deleu Het Liegend Konijn brengt twee keer per jaar, in april en oktober, een gevarieerd beeld van de actuele poëzie. Ieder nummer bevat nieuwe, niet eerder gepublicee... »
Een seizoen met Hellas Verona door Tim Parks Een grondige, meeslepende en hilarische analyse van het hoe en waarom van de grootste passie van de Italianen en Italië-kenner Tim Parks: voetbal.