Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De jongen met twee namen door Maggie Harcourt Verliefd op de auteur van je nieuwe lievelingsboek... Samen met haar vader organiseert Lexi boekenconferenties. Vele weekenden brengt ze door in hotels en ze ma... »
Vlam door Alice Broadway Elk verhaal heeft twee kanten. Maar wat is de waarheid?
Leora vlucht naar de bossen, waar de blanco's leven. Haar hele leven heeft ze niets dan slechts over he... »
Hondenjong door Kevin Brooks Jeet groeit op te midden van een roedel wilde honden. Als hij na een mislukte roofoverval in een besloten gemeenschap terechtkomt, vermenselijkt hij. Het dorp w... »
Typewriter door Lotte van den Noort Hij was geraakt in zijn buik.Zijn blouse raakte doorweekt met een donkere substantie. Zijn ogen waren op haar gericht. Zijn lippen op elkaar geperst. Hij trilde... »
AnimaX door Mathilde Graaf ‘Please, geef me een vos.’ Ik weet niet waarom ik dat hardop zeg. Mijn hart bonkt zo hard dat ik denk dat de professor hem kan horen.‘Animax-proces klaar.’Ineen... »
Nagelaten door Alexandra Bracken <b>Vijf jaar na de vernietiging van de heropvoedingskampen waarin Zu en haar vrienden tegen hun wil werden vastgehouden, is de strijd nog altijd niet gestreden.... »
Ingesloten door Samira Ahmed 'Ik leef niet meer volgens een kalender, ik kijk niet meer naar data. Er is alleen toen en nu. Er is alleen wat we ooit waren, en wat we geworden zijn.’
De terugkeer van de koningin door Rebecca Ross De terugkeer van de koningin van Rebecca Ross is het duizelingwekkende debuut vol twists & turns voor YA-lezers die van romantische fantasy houden.Brienna groei... »
De terugkeer van de koningin 1 door Rebecca Ross De terugkeer van de koningin van Rebecca Ross is het duizelingwekkende debuut vol twists & turns voor YA-lezers die van romantische fantasy houden.Brienna groei... »
Anna door Tille Vincent Anna krijgt te horen dat ze ongeneeslijk ziek is. Haar moeder licht meteen de school in, zeer tegen de zin van haar dochter. Anna, die al niet bijzonder populai... »