Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een blok aan het been? door Dirk van Keulen Godsdienst of ideologie. A cceptatie of verwerping. Helderheid of verlegenheid. V oor of tegen. I n de gereformeerde wereld van eind 19e, begin 20e eeuw liggen ... »
Godsinstinct door Jesse Bering Waarom mensen geloven Waarom komen we zo moeilijk van het geloof af? Hoe hard we ook proberen om rationeel te denken en niet bijgelovig te zijn, vaak doen we on... »
Het Westen en Zen door F. Weinreb In dit boek spreekt Weinreb over de ontmoeting van de westerse wereld met de oosterse mystiek speciaal die in het zenboeddhisme. Hij belicht de verschillen tuss... »
Het Heilige Bloed en de Heilige Graal door H. Lincoln, M. Baigent & R. Leigh Een negentiende-eeuwse Franse priester doet in Rennes-le-Ch au, een dorpje aan de voet van de Pyrenee een geheimzinnige ontdekking. De ontdekking van de priest... »
De Gnostische evangelien door E. Pagels Over De Onderdrukking Van De Eerste Ketters, En Het Verhaal Dat Niet In De Bijbel Mocht Komen... »