Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kritiek door Tijdschrift van het Fotomuseum in Antwerpen. Dit issue is gewijd aan het thema (foto) kritiek. Met artikelen over Teenage Kicks, Ai Weiwei, Monsanto, Martha Ros... »
Chemotherapie door Paul Post Toen ik voor de keuze stond om wel of niet te starten met chemotherapie wist ik niet goed waarvoor ik dan zou kiezen. Ik kreeg geen kant-en-klaar antwoord op de... »
No Surrender door Bob Billows & Gijs Dragt Beroepsfotografen Bob Billows en Gijs Dragt trokken een jaar lang op met vrijwel alle afdelingen van motorclub No Surrender wereldwijd. Promo’s, begrafenissen, ... »
Le goût de l'éternel door eric min & Jef Paepen LE GOÛT DE 'ÉTERNEL bevat twintig zwart-wit fotowerken van de Belgische fotograaf JEF PAEPEN. Hij heeft zich hiervoor geïnspireerd op gedichten van de Franse di... »
Bitter Chocolate Stories door Joana Choumali & Marijn Heemskerk BITTER Chocolate Stories toont, op een onconventionele manier, de harde werkelijkheid van kinderarbeid op cacao plantages. Kinderen die hieruit zijn ontsnapt zi... »
Schemertijd door Arno Hagemans Schemertijd is een zoektocht naar het magische stadslicht. Fraaie kleuren verlichten de atmosfeer als de zon net onder de horizon staat. Deze kleuren mengen me... »