Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oktober, Oktober door Katya Balen <p>Oktober, Oktober is de adembenemende jeugdroman van de Britse Katya Balen, en is terecht bekroond met de Yoto Carnegie Medal en nog veel meer prijzen. In poë... »
Het donderzwaard door Gosho Aoyama <p>Gewapend met zijn nieuwe, dodelijke aanval Bliksemslag trekken Yaiba en zijn bondgenoten ten strijde tegen het Onimaru-kasteel! Maar eerst moeten ze zich een... »
Het hoopvolle verhaal van Otto 2.0 door Daan Remmerts de Vries <p>Op een stormachtige middag wordt Lio’s vader getroffen door de bliksem en komt hij te overlijden. Lio blijft in hun huis bij de duinen wonen, waar haar oude ... »
Ik ben grappig maar nu even niet door Edward van de Vendel <p>Ebbe is 9 als Mikolai en zijn moeder bij hem in huis komen wonen. Ze zijn gevlucht uit Oekraïne en de moeder van Ebbe heeft ze de benedenverdieping aangebode... »
Dolfi en Wolfi en het gestolen jacht door J.F. van der Poel <p>In dit dertigste deel van Dolfi en Wolfi gaan onze vrienden op zoek naar een gestolen jacht! Hoofdpersonen Andy en Mirja hebben het vermoeden dat het jacht v... »