Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het PNF-concept in de praktijk door M. Buck, P.M.C. Beckers & S. Adler PNF (Proprioceptieve Neuromusculaire Facilitatie) is een wereldwijd bekend oefenconcept. Door gebruik te maken van proprio- en exteroceptieve prikkels ambieert ... »
Behandel zelf je nek door Robin Mckenzie Hét ultieme handboek voor zelfbehandeling van nekpijn. Duidelijk geschreven en geïllustreerd om de lezer te tonen hoe mechanische oorzaken van nekpijn kunnen wo... »
Bewegingsleer door I.A. Kapandji Voor het kunnen begrijpen van de afwijkingen van het bewegingsapparaat is een diepgaande kennis van de bewegingsleer noodzakelijk. Kapandji heeft met zijn Physi... »
Toegepaste fysiologie door Frans van den Berg De serie Toegepaste fysiologie beschrijft in drie delen de fysiologie van de mens. Het derde deel, Therapie, training en tests, behandelt verschillende therapie... »