Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pijnbestrijding onder spoedeisende omstandigheden door J.J. de Lange & J.J.L.M. Bierens Pijnbestrijding onder spoedeisende omstandigheden is het eerste deel in een nieuwe reeks die wordt uitgegeven in de serie Urgentiegeneeskunde. De urgentiegenees... »
Protocollaire diabeteszorg door S.T. Houweling mogelijkheden voor taakdelegatie. Protocollaire Diabeteszorg Mogelijkheden voor taakdelegatie editie...... »
Protocollaire insulinepomptherapie door H.J.G. Bilo & S.J.J. Logtenberg een handleiding voor de praktijk. Protocollaire Insulinepomptherapie editie 2009-2010 een handleiding...... »
Transfusiegeneeskunde door G.B. Eindhoven & J.Th.M. de Wolf Transfusiegeneeskunde beslaat een breed vakgebied, van het bewerkstelligen en onderhouden van bewustwording van de bevolking en mobilisatie van beschikbare dono... »
Multidisciplinaire samenwerking bij traumapatienten door I.B. Schipper Multidisciplinaire samenwerking bij traumapatiĆ«nten is het derde deel in de serie Urgentiegeneeskunde. Het boek is totstandgekomen in nauwe samenwerking tussen... »