Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Acute Diabetes problemen door D. Tavenier, H.J.G. Bilo & J.V.H. Palmen Huisartsen en praktijkondersteuners worden vrijwel dagelijks benaderd met min of meer acute hulpvragen op het gebied van diabetes mellitus. Deze lopen uiteen va... »
Probleemgeoriënteerd denken in de pijngeneeskunde door Pijn vermindert de kwaliteit van leven van veel mensen. Hulp aan deze patiënten is complex en vereist kennis van de pijngeneeskunde binnen de diverse discipline... »
De maakbare baby door Eline Delrue & Petra De Sutter Eén op de zes koppels heeft medische hulp nodig om zwanger te raken. Gelukkig voor hen maakte de wetenschap al grote sprongen: van IVF, zaad- en eiceldonatie en... »
Neurorevalidatie door Ben van Cranenburgh Dit boek is het sluitstuk van de vierdelige reeks 'Toegepaste neurowetenschappen' en gaat over herstel na hersenbeschadiging en de mogelijkheden dit door th... »