Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Limburgensia door Limburgensia<br/>De schatten van Schillings<br/>Redactie: Babke Aarts, Ad van Pinxteren & Jos Schatorjé<br/><br/>Vormgever: Hans Lemmens<br/><br/>Het Limburgse ... »
Hoe een kooiaap de wereld verovert door Harry de Jong Dit boek vertelt het verhaal van Hessel Kooi uit Vrouwenparochie, een opmerkelijke ondernemer die met de uitvinding van de kooiaap het leven van veel vervoerder... »
Amersfoort festivalstad door Ida Bromberg, Peter Beijer & Riekje Hoffman Ingeklemd tussen de behouden tentakels van de Veluwe en de vooruitstrevende gedachtes van de Randstad, wist Amersfoort zich te ontworstelen en werd het de baker... »
Het Oerboek door Axel Wiewel Het oerboek is een ontdek-, herken- en beleefgids. Een handvat voor mensen die willen begrijpen waarom Drenthe ‘oerprovincie’ genoemd wordt. Die willen zien dat... »