Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Divali door Regina Ramdas Divali is een feest dat gevierd wordt door de Hindoestanen.De meeste Hindoestanen wonen in India.Jaren geleden heette India “Hindoestaan”, vandaar denaam Hindoe... »
Kiek en Boor en de stekelige bosbewoner door Celine Schuijt & Jolien Ruiter Kiek en Boor lopen door het bos.Opeens horen zij geritsel,het komt uit een hoop bladeren.Welk dier zal hier wonen?... »
Tom en Streepje door Titia Schut Tom komt elke week bij de zebra’s in de dierentuin.Een ervan is zijn vriend: Streepje.Op een dag is Streepje verdrietig, omdat hij zijn zwart-witte strepen zat ... »
Wis en Vis Oost West Thuis Best door Nanda de Vries Wis woont in een gezellige, dikke, oude boom. Vis woont in een mooi, groot huis. Maar ze zijn niet tevreden. Ze zijn een beetje jaloers op elkaar. In dit verhaa... »
Sisss... plons door Hylkia de Jong Otter houdt van de nacht. Hij kijkt vaak naar de duizenden heldere sterren. Maar wat is dat? Wat valt daar naar beneden? Otter gaat op onderzoek uit en doet een... »
Ineens was Oma weg door Helena Jonker Wat gebeurt er als je oma plotseling dood gaat? Of je opa? Feline begrijpt het niet. Ze had pas nog zo fijn spelletjes met oma gedaan.En nu is ze er ineens niet... »
Jip in de dierentuin door Helga Develing en Ilse van Wel "Jip gaat met mama naar de dierentuin. Jip is zó druk met dieren kijken, dat ze haar mama kwijt raakt. Vindt ze haar mama terug tussen al die dieren en mensen?... »