Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Linde in de tuinen van Monet door Christina Bjork Wat een geluk dat meneer Bloemsma ook zo van Parijs houdt. Want nu kan Linde samen met hem alles bekijken wat ze alleen nog maar in boeken hebben gezien. De Eif... »
De rode verfstreken van Henri Matisse door Ceciel de Bie Dit kinderboek gaat over Henri Matisse, een wereldberoemde Franse schilder uit de twintigste eeuw. Matisse staat bekend als de schilder van de kleur. Op een dag... »
Zo word je National Geographic junior fotograaf! door Ruben Smit ZO WORD JE NATIONAL<br/>GEOGRAPHIC FOTOGRAAF!<br/>Leren fotograferen met Ruben Smit<br/><br/>Ruben Smit is fotograaf en maakt vaak foto's voor National Geograph... »
Het Kleine Van Goghmuseum door Rene van Blerk Een tweede bestseller en een leerrijk ABC-boek voor het jongste publiek.<br/>Wie kent er niet Vincent Van Gogh? Ook bij kinderen doet het Nederlandse genie van ... »