Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Keubeke Kuusj op avontuur door Peter Brouwers Keubeke Kuusj geit op zeuk nao avontuur, umtot papa dao get spannetegs euver heet vertèld. Keubeke zeuk Ât avontuur in de peerdswei, bij Ât stierke en de... »
De mooiste verhalen van muis en egel door Marianne Busser & Ron Schroder Eerder verschenen er zes prachtige boeken van muis en egel. Nu zijn al deze verhalen samengevoegd in deze kleurrijke bundel. Alles is geschreven op rijm en deze... »
De boekenfabriek door karin de jong Er is nog nooit zoveel geschreven, maar om je boek ook bij een echte uitgever te laten verschijnen is steeds moeilijker. Dat merken ook Uil en Kameleon als ze s... »
Avengers prikblok / Avengers bloc à perforer door Met dit superleuke prikblok oefenen kinderen vanaf 3 jaar hun handvaardigheid op een speelse manier. Laat je kind een van de kleurplaten van Thor, Captain Ameri... »
Het knuffeldekentje van klein konijn 6 ex. door Tatyana Feeney Waar Klein Konijn is, daar is zijn knuffeldekentje. Ze zijn altijd samen. Met het knuffeldekentje kan Klein Konijn hoger schommelen, mooier tekenen en fijner le... »
Herfstpret door Anita Bijsterbosch Vos, Muis, Wasbeer en Uil spelen buiten op een mooie herfstdag. Het zonnetje schijnt en de appelboom zit vol appels. De vrienden willen een paar appels plukken,... »
Dieren op de boerderij door Znu Dit kleurige boek wacht erop om door kleine dreumes- of peuterhandjes vastgepakt en doorgebladerd te worden. Het staat boordevol dieren van de boerderij, met te... »
Olifantje gaat op reis door Annemarie van Haeringen Papa vindt het tijd dat Olifantje meer van de wereld ziet.
Er is zoveel moois om te ontdekken! De zee, de bergen, de steppe, de woestijn, ze zijn groots.
Maar... »