Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ruil je rijk! door Maranke Rinck Lots meester laat de klas een ruilspel doen. Per groepje krijgen ze een stuk touw om mee te beginnen. Dan hoort Lot dat de school dicht moet, omdat er geen geld... »
Het lettercircus door Rian Visser In Het Lettercircus komen in 30 humoristische verhalen alle letters en lettercombinaties op speelse wijze aan de orde. Een wervelend doe- en leesboek voor nieuw... »
Drakenbloed door Bianca Mastenbroek Jens gaat met zijn vader en zusje Roos op reis. Ze gaan naar een eiland in de zon. De oma van Jens is erg ziek. Jens wil iets vinden dat haar weer beter kan mak... »
De jacht op de valse koekjes door Hilde Vandermeeren De vader van Floor is bakker. Zijn koekjes zijn de lekkerste van de hele streek. Toch gaat het slecht met zijn zaak. Ene Karel Krent heeft de oude fabriek in de... »
Bas wil een beest door Iris Boter bas wil heel graag een dier.maar welk dier is het best?mam wil geen poes, aap of muis.een vis is te stil en een mol maakt het gras stuk.een geit eet zijn trui o... »
De baas van bor door Fabien van der Ham Bor is de waakhond van Boer Bruut. Boer Bruut is heel gemeen. Hij houdt niet van dieren op zijn land. Hij zet vallen en schiet raven dood. Bor doet alles om de ... »
Met een trom in de trein door Carola van der Eng De papa van Zaar speelt op de bas.Hij is vaak op reis met zijn groep.Zaar krijgt een trom van papa.Dan kan ze ook muziek maken als hij er niet is.Maar Zaar mist... »
koen, een man van de zee door Corrie Fokkens & Marja Mulder Koen is een echte zeeman.Een zeeman maakt van alles mee.Hij spoelt aan op een strand...Hij vaart in een storm...Dat is niet zo best!Maar hij vindt een goede vri... »
Waar is juf wies? door Carla van Kollenburg Loes heeft een pup. Zijn naam is Tip.Tip is slim, zegt Luuk. Hij volgt elk spoor.Dat komt goed uit. Want er sluipt een dief doorde school. De dief is op zoek na... »