Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Oviraptors in de aanval
Oviraptors in de aanval door Steve Cole

Hoezo niet willen lezen? Maak kennis met de Astrosauriërs



Kapitein Teggs is geen gewone dinosaurus; hij is een Astrosauriër! Als kapitein van het geweldig... »
 
 
 
 
 

Drie dappere geitjes
Drie dappere geitjes door D. Pace
 »
 
 
 
 
 

Samson & Gert vertelboekje
Samson & Gert vertelboekje door G. Verhulst & H. Bourlon
Samson 50 Verhaaltje Voor Het Slapen Gaan 2... »
 
 
 
 
 

Monster Zoo 5
Monster Zoo 5 door Tjerk Noordraven
Nu zijn vader weer de baas is in de Monster Zoo, voelt Jindra zich een beetje overbodig. Hij wil heel graag bewijzen dat hij net zo goed is als zijn vader. Wann... »
 
 
 
 
 

Wat geven we aan Katja?
Wat geven we aan Katja? door S. Saunders
... »
 
 
 
 
 

Rumoer in de duinroos
Rumoer in de duinroos door Brussel
 »
 
 
 
 
 

Het duistere huis (4)
Het duistere huis (4) door J. Carrot
Een vreselijk verhaal in Knijnopolis! Welk geheim heeft Jeff Baffins, de meest geliefde schrijver onder de konijnen, te verbergen? En hoe chanteert de mysterieu... »
 
 
 
 
 

De olijke tweeling met vakantie
De olijke tweeling met vakantie door Arja Peters
De tweeling Ellis en Thelma Bongers, ze lijken als twee druppels water op elkaar, beleven weer de gekste avonturen. Eerst gaan ze een lang weekend kamperen in Limburg met oom Niek. Daar maken ze een lange spannende boswandeling, gaan ze naar het circus in Maastricht en bezoeken ze de grotten in Valkenburg. »
 
 
 
 
 

Code rood
Code rood door Bianca Mastenbroek
De zestienjarige Tim is twee jaar geleden doof geworden en kan dat niet accepteren. Hij leeft in het jaar 2042, eten komt uit een 3D-printer, maar hém kunnen ze... »
 
 
 
 
 

Bianca rijdt voorop
Bianca rijdt voorop door Yvonne Brill
Bianca Rijdt Voorop... »