Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De achilleshiel van allergie door Harry Wichers Wie kent niet het verhaal van Achilles, de onkwetsbare held uit de Griekse mythologie die tóch een zwak puntje had dat hem uiteindelijk velde. Dat lijkt een ana... »
Wie kent niet het verhaal van Achilles, de onkwetsbare held uit de Griekse mythologie die tóch een zwak puntje had dat hem uiteindelijk velde. Dat lijkt een an... »
Darmklachten door Irene Lelieveld Er zijn heel veel mensen die dagelijks of geregeld kampen met buikklachten, die gepaard gaan met echt pijn, zich niet lekker voelen, krampen, boeren, een opgezw... »
Paleo bakken door Ruth Ramon Inleiding Al heel vroeg begon mijn haat liefdeverhouding met eten . Vaak lukte het me om maandenlang niets te eten met suiker of andere zoetstoffen om dan me ee... »
CaMS-methode door Wesley Bosman Jouw dieet = Rubiks kubusZolang je niet weet aan welke delen je moet draaien, lijkt het oplossen van een rubiks kubus een onmogelijke opgave. Wanneer je eenmaal... »