Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
50 jaar James Bond door Raymond Rombout Skyfall is de nieuwste James Bond-film, Dr. No was vijftigjaar geleden de eerste. Een halve eeuw unieke en wereldberoemdefilms die iedereen kent: de hoofdacteur... »
Verraad, verleiding en verzoening door H. Westerik & Louise O. Fresco Dit rijk geïllustreerde boek biedt een verkenning van de rol van eten in speelfilms.<br/><br/>Veel pregnanter dan documentaires geven speelfilms een beeld van de complexiteit, ambivalentie en gelaagdheid van voedsel als een sociaal, economisch en psychologisch verschijnsel. »
Omroep TOM door A. van Teeffelen De eerste kus op het balkon was ook anders dan men tot nu toe gewend was. Een zuinig calvinistisch kusje dat kende men in Afrika niet. Prinses Sasita keek dan o... »
Bunuel over Bunuel door J. de la Colina & T. Perez Turrent Luis Buñuel (1900-1983) is een van de belangrijkste filmmakers van de twintigste eeuw. Zijn eigenzinnige oeuvre, van de subversieve films Un chien andalou en L... »
Openluchttheaters in Nederland door Eric Alexander & Nico van der Krogt Bezoekt u wel eens een openluchttheater? Dan kent u de bijzondere sfeer van het genieten van cultuur in de zomerse buitenlucht. Verspreid over het hele land tel... »