Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik heb ook wat te vertellen! door Martine Delfos Pubers willen hun hersens gebruiken, volwassenen zijn bang dat ze dat niet doenPubers zijn meesters in communicatie, meedogenloos afstraffend als je niet echt i... »
Leerproblemen en leerstoornissen door A.J.J.M. Ruijssenaars LEERPROBLEMEN EN LEERSTOORNISSEN Remedial teaching en behandeling Voor de aanpak van hardnekkige leerproblemen of leerstoornissen kan een op maat gesneden inter... »
Met de kinderen alles goed door Pedro De Bruyckere <p>Sommige zaken waar ouders en opvoeders zich zorgen over maken bij jongeren, zijn die zorgen niet waard.</p> <p>In de plaats daarvan bestaan er andere crises ... »
Medezeggenschap en kwaliteitsverbetering van het onderwijs door Frederik Smit In deze uitgave geeft de auteur aan de hand van actuele onderwerpen een praktische toelichting op de Wet medezeggenschap op scholen. Het boek is bedoeld voor al... »