Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Chaos met de computer door H.A. Lauwerier Het gebruik van de computer leidt zowel in het onderwijs als in het onderzoek van de wiskunde tot ongekende nieuwe mogelijkheden. Voor het eerst kan men nu de w... »
Moderne planimetrie door J. van Ijzeren De auteur gaat er vanuit dat wiskunde een speciale denkwijze en redeneertrant geeft waarin overigens de Grieken ons zijn voorgegaan. Als ergens de dwingende mac... »
De man die van getallen hield door P. Hoffman het verhaal van Paul Erdos en de zoektocht naar de waarheid van de wiskunde... »
Markov-ketens in diskrete tijd door K. van Harn & P.J. Holewijn In het dagelijks leven wordt veel gemeten. Ook wordt vaak de maat van iets afgeleid uit andere gemeten waarden denk aan lengte gewicht gemiddelde oppervlakte ka... »
1B Vmbo-gt/havo door R.E. Bruijn-Baan Netwerk Wiskunde / 1B Vmbo-GT/Havo / Deel Leerboek... »
Analyse voor ingenieurs door D. Keppens In alle ingenieursopleidingen maakt wiskundige analyse deel uit van het opleidingsprogramma. De toekomstige ingenieur wordt er vertrouwd gemaakt met wiskundige ... »
Wiskundige capriolen door J.S. Meyer Jerome S. Meyer, die in Amerika een grote bekendheid geniet als auteur van ruim twintig populaire boeken over wiskunde en diverse takken der natuurwetenschap en... »