Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Notities van een lezer door P. Spigt P. Spigt: Notities van een lezer. Op de bonnefooi. Spigt (1919-1990) was een humanist, vrijdenker, Multatuliaan en een hartstochtelijk lezer. Dit boek bevat een... »
Vingerboek door J. Manning Wat hebben vingers en geslacht in hemelsnaam met elkaar te maken? Wat zegt de vorm van de vingers van een kind over zijn muzikale talent? Waarom hebben profvoet... »
Wouter Deprez ontdekt de wereld door Wouter Deprez Een licht schuwe, babbelzieke artiest heeft een aantal onderwerpen en mensen die hem fascineren, en gaat kijken, voelen en luisteren. De fotograaf vult met beel... »
De boevenwagen door Jelle Winkels De gevangeniswereld is voor de meesten van ons eenonbekend terrein: wie in hechtenis is genomen, verdwijntachter slot en grendel, buiten het zicht van nieuwsgie... »
Guy de Maupassant door Guy de Maupassant Het Frankrijk van Guy de Maupassant in al zijn geuren, kleuren, liefdes en levenslessen. De bekentenis,De Kas,De klompen,De Onderscheiding,De oppasser,De schrik... »