Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Veiligheids(s)pin door Ilonka Broens Tess en Arjan hebben, als buurkinderen en klasgenoten, een gezamenlijk verleden, waarvan ze zich beiden wanhopig proberen los te breken. Op een dag kruisen hun ... »
Het zevende zegel - 1 - De roep van de vrouw door Pascal En Laura Van der Linden ‘Het zevende zegel’ is een surrealistische roman, die zich afspeelt in het Land van Eeden: een cirkelcontinent met vier landen, gesticht door de Vredestichter. ... »
Verwisseld door Lewis Daniels Lance en Solange hebben halverwege de jaren '80 een turbulente relatie met extreme ruzies. Ze vluchten in drank, drugs en seks, gaan op reis en hopen een beter ... »
De Vleeshouwers door Paul Krauwinkel De hoofdpersoon in dit boek is de geesteszieke Floris, een slagerszoon met een wat opmerkelijke maatschappijvisie. Zijn vriend Jaap, die tevens journalist en re... »
Als blikken konden doden door Sergej Themen Op een dag vindt Max een envelop in zijn brievenbus. Als hij de brief leest, begrijpt hij dat het een hulpkreet is van Fabienne, met wie hij voorheen in Parijs ... »
Te Dicht bij de Zon door F. Driessen Als de jonge acteur Tevje tijdens een toneelvoorstelling plotseling getroffen wordt door een aanval van hyperventilatie, meent hij de stem van zijn vriendin Ste... »
Op glad IJs door Colinda Jansen Michelle runt met veel liefde een tearoom. Ze is getrouwd met Alex die als bedrijfsjurist werkt voor een accountantskantoor. Hun huwelijk is tot grote spijt van... »
Is er nog hoop? door Joanna South Nadat een jonge vrouw van baan moest veranderen in verband met problemen met een man, komt ze terecht op een ranch. Ze is goed in haar werk als paardendresseur.... »
Controle kwijt? door Robbie Stoker Robbie Stoker ( Alkmaar, 1972) beschrijft in deze fictieve roman hoe een ogenschijnlijk voor de buitenwereld succesvolle man de controle over zijn leven kwijt a... »
Jubeljaar door James Herald De hoofdpersoon, Thomas, is een vijftigjarige alleenstaande werkloze vrijgezel. In een speelgoedwinkel treft hij een beer aan die een gesprek met hem aanknoopt.... »