Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat het leven waard is door Caroline Willemen <p>De afgelopen jaren trok Caroline Willemen drie keer naar Palestina voor Artsen zonder Grenzen. Ze was er getuige van de IsraĆ«lische genocide in Gaza en de ve... »
Neurodiversiteit en zenuwstelselregulatie door Simone Luurs <p>Eerste boek dat stress bij neurodiversiteit met het zenuwstelsel verbindt</p> <p>Zet het lichaam centraal bij wat vaak als mentaal probleem gezien wordt</p> ... »
De laatste 1000 dagen door Manu Keirse <p>In dit boek wil Manu Keirse de lezer uitnodigen om op een fundamenteel andere manier te kijken naar de laatste 1000 dagen van het leven. De media hebben de m... »
Als je kind op een dag verdwijnt door Paul Marchal <p>Wanneer de zeventienjarige An Marchal en haar vriendin spoorloos verdwijnen, belandt Paul Marchal in een nachtmerrie die al snel uitgroeit tot een nationale ... »
Plaats maken door Nele Buyst <p>Hectare per hectare verdwijnt de laatste open ruimte. Hoe kan het dat deze zichtbare en ingrijpende evolutie blijft doorgaan, ondanks de groeiende kennis ove... »
Medusa en Perseus door Jacqueline Klooster <p>Verbindt klassieke mythologie met hedendaagse cultuur en laat zien hoe antieke figuren vandaag blijven voortleven.</p> <p>Combineert een toegankelijke stijl ... »
Odysseus en Penelope door Evelien Bracke <p>Verbindt klassieke mythologie met hedendaagse cultuur en laat zien hoe antieke figuren vandaag blijven voortleven.</p> <p>Combineert een toegankelijke stijl ... »
Kunst op voorschrift door Tessa Kerre <p>Een krachtig pleidooi van topdokter Tessa Kerre om kunst niet als bijzaak, maar als volwaardig element binnen de zorg te beschouwen.</p> <p>Benadrukt dat ech... »