Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een pony op de twaalfde verdieping door Polly Faber Lizzy fantaseerde al jaren over alle mogelijke manieren om een pony te krijgen. Maar dat ze er eentje zou vinden op de koek- en gebakafdeling in de supermarkt, ... »
Het geheim van de gevaarlijke museumschat door Maren Stoffels Lisa houdt ontzettend van tekenen. In het museum bewondert ze met haar klas de <i>Nachtwacht</i>, maar haar tweelingbroer Ryan vindt er niets aan. Hij maakt ruz... »
De grote ontsnapping door Harmen van Straaten <i>Mijn neus kriebelt.
Er dreigt iets.
Het hangt als een donderwolk in de lucht.</i>
De baasjes van Bob pakken hun koffers. Bob weet wat dat betekent: vakanti... »
Het geheim van de dierenredders door Annet Jacobs Nina en Elvin weten het zeker: de nieuwe buren verbergen iets! Alle gordijnen zitten altijd potdicht. De buurjongen, Rover, wil ze nooit binnenlaten. Nina vertr... »
Een weerwolf in de Leeuwenkuil door Paul van Loon Als Dolfje zijn ogen opendoet, is het al licht.
De volle maan is verdwenen.
Om hem heen zijn allemaal wilde dieren.
Waar is hij? Wat is er gebeurd?
Het slijmboek door Annet Jacobs <i>‘Extra belangrijk bericht. De Minister van Belangrijke Zaken heeft zojuist besloten om het maken en verkopen van slijm te verbieden. Ook spelen met slijm is ... »
Het geheim van de YouTube-ster door Myron van der Velden Flo is het zusje van Iris. Iris, met 150.000 volgers op YouTube. Iris die naar filmpremières mag. Iris die overal herkend wordt. Iris die geen normale gesprekke... »